Działka inwestycyjna z pozwoleniami, z projektem.

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
3 900 000 PLN , Pow. 8 500 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
8 500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kopalino , Morska
Numer oferty:
HH707657
Cena za m2:
459 PLN
   Premium Seaside Residences Kopalino - działka z gotowym projektem, rozpoczętą budową, położona przy ul. Morskiej.

Istnieje możliwość zlecenia budowy obecnemu inwestorowi - zapraszam tym samym do kontaktu osobistego celem doprecyzowania ceny inwestycji.


  Zaplanowana  Inwestycja Premium Seaside Residences Kopalino to projekt kompleksu 18 niezależnych domów.

   W każdym z nich znajdują się dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, toaleta i łazienka.
   Nowoczesność formy i stylu w jakim zaprojektowano budynki nadaje całej inwestycji nowoczesnego charakteru. Nad całym projektem czuwał doświadczony architekt, który zadbał o każdy detal. Wymagający Klienci, do których kierujemy naszą ofertę wytchnienie znajdą przy basenie, który jest przewidziany na terenie inwestycji.
O komfort gości zadbaliśmy również projektując budynek, w którym zaprojektowana została restauracja, recepcja, część rekreacyjna (sala fitness, bilard, bar, strefa animacji dla dzieci.

Powierzchnia domu:
parter
- hal - 4,77 m2
- pokój dzienny - 14,22 m2
- aneks kuchenny - 3,32 m2
- sauna - 1,8 m2

piętro
- sypialnia 1 - 10,18 m2
- sypialnia 2 - 7,47 m2
- korytarz - 2,07 m2
- łazienka - 3,05 m2

Biznes plan obliczony dla całego kompleksu 18 domów wraz z budynkiem z salami konferencyjnymi zakłada wysoką stopę zwrotu z inwestycji przez pełne 12 miesięcy w roku.

Działka ze wszystkimi wymaganymi przyłączami. 

Rozpoczęta budowa elektrowni jądrowej "Lubiatowo - Kopalino" będzie skutkowała potrzebą zapewnienia zaplecza hotelowego dla pracowników z Polski i ze świata.

Kopalino to wyjątkowa miejscowość położona między Łebą i Jastrzębią Górą, która znajduje się 2 km od morza. To miejsce doskonałe dla osób ceniących sobie ciszę i spokój - pobliskie jezioro Kopalińskie, campingi nad jego brzegiem oraz nowoczesne domki i pensjonaty tworzą jedyny w swoim rodzaju nastrój.

Bałtycka plaża w Kopalinie, biel i miękkość piasku, otwarte morze to wymarzona sceneria do intymnego wypoczynku, ukrycia się przed zgiełkiem codzienności, enklawa ciszy i natury.

Tym samym właściciele obiektów hotelowych przewidują wysokie zainteresowanie długoterminowymi kontraktami na swoje oferty noclegowe z podwykonawcami usług. Po więcej szczegółów dotyczących obecnego zaawansowania inwestycji zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do kontaktu i spotkania w Kopalinie.
Monika Pawłowska - mob. +48 790 87 87 89

Planujesz zakup mieszkania na kredyt?
Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego specjalisty finansowego!
Usługa jest całkowicie bezpłatna.

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie warunków kredytu do potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta, dlatego nasz Doradca pomaga Klientom uzyskać finansowanie na zakup własnego domu.
Korzyści współpracy z naszym Doradcą:
• Analizuje potrzeby - określa z Klientem potrzeby finansowe.
• Porównuje oferty - przedstawia oferty banków, pokazując zarówno ich zalety jak i wady. Sprawdza warunki kredytowe, aby Klient mógł wybrać najlepszy kredyt.
• Pomaga uzyskać finansowanie - pomaga na każdym etapie uzyskiwania kredytu - od złożenia wniosku po podpisanie umowy w banku.
Nieprawidłowy adres E-mail