Działka rolna z możliwością zabudowy

Działka (Rolna) na sprzedaż
350 000 PLN , Pow. 56 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
56 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Luzino
Numer oferty:
HH283974
Cena za m2:
6 PLN
Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 5,6 ha w miejscowości Luzino

Miejscowość Luzino to jedna z większych wsi położonych w województwie pomorskim. Znajduje się w powiecie wejherowskim, w gminie Luzino, w pobliżu drogi krajowej nr 6 oraz na trasie nowej drogi ekspresowej S6, potocznie zwanej Trasą Kaszubską. Luzino znajduje się również na trasie linii kolejowej PKP/SKM Gdańsk - Słupsk. Działka znajduje się w zachodniej części miejscowości Luzino, graniczy z sąsiadującą miejscowością - Strzebielino.

Obszar objęty jest MPZP - nr działki 849 - przeznaczenie działki to w 93% grunty orne, 2% (ok. 954m2) stanowi teren przeznaczony pod zabudowę zagrodową, 1% stanowią wody śródlądowe; pozostała część działki to lokalna droga gminna. Teren wyznaczony pod zabudowę znajduje w zachodniej części działki, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz zabudowy zagrodowej.

Na terenie działki znajduje się gazociąg, co powoduje ograniczenie w korzystaniu. Zgodnie z zapisem w KW - dla gazociągu wyznacza się strefę kontrolowaną 12,0 m ( po 6 m od osi gazociągu). W strefie tej nie można podejmować działalności mogącej zagrozić trwałości gazociągu .Teren musi pozostać niezalesiony. Obszar położony wzdłuż torów kolejowych. Działka nie uprawiana od ok. 10 lat.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mają Państwo zamiar zakupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku?

Pomożemy Państwu bezpłatnie dokonać wyboru najlepszej oferty spośród 16 banków.
Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu do Państwa indywidualnych oczekiwań, a także będzie pomocny na każdym etapie procesu kredytowego.
Nieprawidłowy adres E-mail