Lokal usługowy w centrum Kartuz

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
360 000 PLN , Pow. 98 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
98 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Kartuzy , Dworcowa
Rok budowy:
1999
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
HH438744
Cena za m2:
3 673 PLN
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego w samym centrum Kartuz.

Lokal znajduje się na piętrze Centrum Handlowego "Kaszebe", przy ul. Dworcowej. Składa się z dwóch połączonych lokali o łącznej powierzchni prawie 100 m2. W lokalu wyodrębniono też niewielkie pomieszczenie socjalne. Lokal posiada dużą witrynę oraz przestronne wejście w postaci podnoszonej rolety.

Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest lokalizacja. Centrum Handlowe "Kaszebe" to obiekt znany i często odwiedzany przez klientów. Znajduje się w nim ponad 50 lokali handlowych i usługowych wraz z parkingiem dla klientów. Na powierzchni 3500 m2 znajdują się sklepy, stoiska handlowe, a także bank. Centrum Handlowe "Kaszebe" jest bardzo popularne w całym regionie dzięki obecności najpopularniejszych polskich i międzynarodowych marek. Sam obiekt znajduje się w samym centrum Kartuz, w sąsiedztwie pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz przystanek kolejowy i autobusowy. 


Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i obejrzenia nieruchomości


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mają Państwo zamiar zakupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku?

Pomożemy Państwu bezpłatnie dokonać wyboru najlepszej oferty spośród 16 banków.
Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu do Państwa indywidualnych oczekiwań, a także będzie pomocny na każdym etapie procesu kredytowego.
Nieprawidłowy adres E-mail