Działka nad jeziorem

Działka (Budowlana) na sprzedaż
450 000 PLN , Pow. 1 500 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Łapino Kartuskie , Akacjowa
Numer oferty:
HH837201
Cena za m2:
300 PLN
Na sprzedaż przepiękna działka nad Jeziorem Łapińskim w Łapinie Kartuskim (gmina Żukowo).
Lokalizacja wręcz idealna, gdyż zapewnia spokój i wytchnienie od miejskiego zgiełku, a jednocześnie dojazd do Gdańska zajmuje 30 minut.

Działka o powierzchni 1 500 m2, kształtem zbliżona do kwadratu. Dojazd na działkę prowadzi utwardzoną drogą gminną. Od strony wschodniej działka graniczy z lasem. Jezioro Łapińskie znajduje się w odległości 200m od strony zachodniej, ze skraju działki można je zobaczyć. 

Dla działki brak przestrzennego planu zagospodarowania. W sąsiedztwie głównie zabudowa całoroczna.
Media: prąd i woda znajdują się w drodze dojazdowej.

Działka oferuje bezcenne walory wypoczynkowe, krajobrazowe oraz przyrodnicze. Lasy obfitują w grzyby, a jezioro w ryby. Z terenu działki jest bezpośrednie zejście do jeziora, zaś po drugiej jego stronie znajduje się ośrodek wypoczynkowy. Na terenie ośrodka kąpielisko strzeżone oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. 

Jedna z ostatnich tak atrakcyjnie położonych działek po tej stronie Jeziora Łapińskiego, także zapraszam do szybkiego kontaktu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mają Państwo zamiar zakupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku?

Pomożemy Państwu bezpłatnie dokonać wyboru najlepszej oferty spośród 16 banków.
Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu do Państwa indywidualnych oczekiwań, a także będzie pomocny na każdym etapie procesu kredytowego.
Nieprawidłowy adres E-mail